Moce Tamil Nadu, Indie

Wyprawa do Indii
18 stycznia – 1 lutego 2018


Zapraszam wszystkich chętnych na wspólną wyprawę na południe Indii do miejsca zwanego Tamil Nadu. Kraj Tamilów ze swoją wielotysięczną historią, przez niektórych uważany jest za miejsce dawnej Lemurii. Miejscowe zabytki pokazują, że faktycznie historia tej krainy to wspomnienie osadników Doliny Indusu, wygnanych z terenów Sumeru, zwłaszcza Babilonu tysiące lat temu. Stąd bierze się niesamowita mieszanka energii gór, wody, słońca, świątyń, bóstw lub istot z ich kosmicznymi artefaktami. Stare cywilizacje mają proste spojrzenie na historię Ziemi i nie muszą nic naukowo udowadniać. To wibruje wokół. Moc Kraju Tamilów uaktywnia w człowieku jego potencjały, z reguły zakryte dogmatami umysłu. Stąd teren ten uznawany jest za sprzyjający rozwojowi świadomości człowieka. Pomiędzy budynkami asramów, dźwięków tamilskich mantr, energii medytujących ludzi z całego świata w otoczeniu pasma gór, z główną ognistą Arunachalą, odbywa się nasza transformacja. To jest Moc Tamil Nadu.
Nasza podróż składa się z dwóch etapów. Pierwszy to podróż wzdłuż Zatoki Bengalskiej. Drugi etap to indywidualna praca energetyczna na terenie silnych energii miasta Tirunavamalai.

Plan działania:

18.01.2018 – wylot samolotem AIRBERLIN z Berlina Tegel (lot nr 7492 start godz. 11.45).
19.01.2018 – przylot do Chennai i podróż busem do hotelu w Mahaballipuram nad Zatoką Bengalską, spacer po głównym porcie, zwiedzanie kamiennych świątyń nad samą wodą z czasów Pallawów, dynastii panującej w VII-VIII wieku.

 

20.01.2018 – zwiedzanie Shore Temple i kompleksu świątynnego ( na liście UNESCO), w tym Pięć świątyń Rapa oraz mandapan Kriszny.

 

21.01.2018 – Oglądanie słynnej płaskorzeźby wykutej w litej ścianie przedstawiającej Pokutę Ardżuny i zwiedzanie następnego kompleksu świątyń w Mahabalipuram, niektóre z nich pochodzą z początków wieku.

 

22.01.2018 – przejazd do Pondicherry, czyli trochę Francji w Indiach. Zwiedzanie charakterystycznej kolonialnej zabudowy miasta. Spojrzenie na Auroville, nowoczesnego miasta-świątyni nowych energii na tej Ziemi. Wyjazd do Chitambaram. Zwiedzanie słynnej świątyni Tańczącego Shivy Naharadży. Jest to aspekt eterycznego Shivy.
Przyjazd do Vidirswerancoil, zakwaterowanie pod starą świątynią ze świętym kąpieliskiem. Spotkanie z astrologami wedyjskimi z biblioteki liści palmowych, którą stworzył starożytny Mędrzec Agastia, aby ułatwić zrozumienie indywidualnej drogi karmy każdego z nas.

 

23.01.2018  indywidualne półgodzinne spotkanie z astrologami wedyjskimi z Biblioteki. Dla tych, którzy zdecydują się na odczytanie własnego losu zapisanego na palmowych liściach dodatkowa opłata za tą w usługę wysokości 4.000 INR. Zwiedzanie świątyni.

 

24.01.2018 – wyjazd do Tirunavamalai. Zakwaterowanie w hotelu.
25.01.2018 – zwiedzanie miasta oraz Wielkiej Świątyni Shivy (patronat UNESCO), przedstawiającej jego aspekt ogniowy.

 

26 – 31.01.2018 – Zwiedzanie miasta, zaznajamianie się z miejscami mocy aśramów i świętej góry Arunachali, zakupy, możliwość indywidualnych wycieczek w najbliższej okolicy pod okiem przewodnika Ajny,
31.01.2018 – godz. 18 wyjazd na lotnisko do Channai, po drodze zwiedzanie świątyni w Kanchipuram, z aspektem Shivy jako żywiołu Ziemi.
01.02.2018 – godz. 04.40 wylot do Berlina.

 

 

Nasze zwiedzanie starożytnych świątyń omówi przewodnik, czyli nasz człowiek w Tamil Nadu – Ajna Hłasko. Jako osoba, która długo już tam mieszka opowie nam o miejscowych zwyczajach oprowadzi po miejscach, które warto widzieć będąc w Tiru.
Każdy dzień zaczynamy jogą, odpoczywamy na plaży i zażywamy kąpieli w oceanie. W miejscach Mocy poprowadzę Medytację,  codzienne będą się odbywać spotkania energetyczne omawiające nasze odczucia z danego terenu. W trakcie podróży będzie możliwość indywidualnej konsultacji ze mną.

Inwestycja w podróż to:
1. Wszyscy lecimy jednym lotem z Berlina do Chennai, szczegóły powyżej:
– cena 675 euro/osoba w obie strony, cena aktualna na moment publikacji tego tekstu, później może ulec zmianie.
– każdy kupuje bilety na samolot indywidualnie, sprzedaż obsługuje Biuro Podróży Jaguar http://www.jaguartravel.pl/

 

 

2. Cena pozostała to 2.500 PLN, która obejmuje:
– zakwaterowanie  w pokojach dwuosobowych z łazienką – podczas całego okresu trwania podróży,
– 2 posiłki wegetariańskie dziennie na czas pobytu od 19-23.01.2018,
– transport busem w czasie podroży od 19-24.01.2018.

3. Proszę przygotować dodatkowe kwoty na:
– codzienne posiłki min.300 INR dziennie – na okres pobytu w Tirunavamalai, czyli 8 dni,
– horoskop wedyjski 4.000 INR, dla tych, którzy się zdecydują,
– wizę indyjską turystyczną, którą można uzyskać na stronie https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html  w postaci e-wizy lub za pośrednictwem Biura Podróży Jaguar,
– ubezpieczenie na czas podróży zagranicznej, dostępne w Biurze Podróży Jaguar,
– bilet wstępu do Share Temple w Mahabalipuram 500 INR.

Walutą obowiązującą w Indiach jest rupia indyjska, której wartość 100 INR to na dzisiaj około 5,62 złotych. Pogoda na nasz wyjazd oczywiście słoneczna, bez deszczu i w okolicach 30 stopni C.
Dodatkowe informacje na temat Indii znajdziesz pod adresem: http://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/profile_krajow/indie

Najważniejsze na dzisiaj, to zakup biletu lotniczego, ponieważ cena nie jest ceną stałą.

Zaliczka jako wpisowe na podróż w wysokości 500 zł płatna do 10.11.2017 na konto.

Zapraszam na podróż śladami dawnej historii, może właśnie twojej Duszy w miejsca Mocy Tamil Nadu.

Ania i Ajna,

Comments are closed