Warsztat – Ścieżka materii, transformacja malowaniem

23-24 września 2017
Międzywodzie – Willa Karmazynowa Przystań ul.Słoneczna 24


 

Zapraszam na kolejne nasze spotkanie, tym razem skupiające naszą uwagę na jakości życia w tu i teraz. Życie w materii zwane doświadczaniem dla Dusz przynosi wiele ciekawych lekcji. Warto się nad tym zastanowić w czasach przemiany. Czy niesie dla Ciebie satysfakcję czy złość? Z jakiego poziomu działasz w życiu realnym, podświadomego autopilota stając się katem lub ofiarą, czy płyniesz z pozycji świadomego kreatora?

Rozkład działań:

23 września – sobota

godz. 13 – obiad,

godz. 14 – zajęcia zaczniemy od części teoretyczno-filozoficznej o mechanizmach naszych działań w oparciu o podstawowe pytanie: Po co żyję teraz? Następnie rozpoczniemy pracę z podświadomością właśnie na Ścieżce. Zakończymy sesją oddechową uwalniającą z toksycznych energii w tym temacie, wzbogaconym o dźwięki solfegio.

godz. 18 – kolacja,

godz. 20 – chodzenie po ogniu przynoszące poczucie swojej Mocy w materii poprzez pracę z energią żywiołu ognia przy dźwiękach bębna, zakończymy wspólnym ogniskiem,

godz. 23 – wspólna kąpiel w Bałtyku, połączona z Medytacją nocną nad morzem,

Do udziału proszę zabrać karimaty, koce, zestawy ubrań na wszelkie możliwości, jak to nad morzem Bałtyk różnie bywa:).

24 września – niedziela

godz. 8 – poranne ćwiczenia nad morzem,

godz. 9 – śniadanie,

godz. 10 – zajęcia „Transformacja malowaniem” poprowadzi Agnieszka Kulicka, absolwent ASP, kreatorka obrazów energetycznych, nieustannie poszerzająca Świadomość swoją i innych poprzez Serce. Intencją wspólnego malowania jest przemiana konkretnej sytuacji życiowej poprzez energię obrazu. W stanie ciszy i medytacji sięgniemy w głąb siebie, aby wydobyć wszelkie potencjały pomocne w tej sprawie. Sam obraz stanie się przekazem, portalem dokładnie tych energii, które potrzebujesz na dany moment. Gdy zabierzesz go do domu, stanie się on swoistym wsparciem i energetyczną informacją w realnym życiu.

  1. Omówienie techniki malowania czyli wszystko o farbach, strukturach, materiałach pomocniczych oraz dzielenie się własnym doświadczeniem z takiej pracy.
  2. Organizacja swojego miejsca pracy na terenie warsztatu.
  3. Sens, idea obrazów energetycznych oparta na własnych doświadczeniach z transformacji we własnym życiu poprzez malowanie.
  4. Medytacja z intencją zmiany danej sytuacji.
  5. Malowanie własnego obrazu.
  6. Plener, wspólne podzielenie się uzyskanymi efektami naszej energetycznej wizji przelanej na płótno.

Do pełnego udziału proszę zabrać: farby akrylowe w kolorach podstawowych, płótno dowolnej wielkości, mogą być sztalugi, pędzle, gąbki, pojemniki na wodę, materiały pomocnicze do struktury jak piórka, kamyczki, skrawki tkanin, kleje, ubranie robocze do malowania.

godz. 14 – obiad i zakończenie warsztatu.

Jak zawsze gościć nas będzie najwspanialsza Willa Karmazynowa Przystań ul. Słoneczna 12 Międzywodzie http://www.karmazyn.eu, która zaserwuje nam niesamowite posiłki wegetariańskie.

Wartość inwestycji w cenie:

Warsztat: 500 zł,
zakwaterowanie plus posiłki zgodnie z grafikiem, czyli jeden nocleg plus wyżywienie (od obiadu 23 września w sobotę łącznie z obiadem 24 września w niedzielę) to kwota 120 zł.

Całość Inwestycji 650 zł

Osoby potrzebujące dłuższego czasu na integrację z energią warsztatu, zapraszam już w piątek 22 września popołudniu. Proszę tylko doliczyć sobie opłatę za dodatkową noc 50 zł plus 30 zł za kolację i śniadanie.

Istnieje też możliwość skorzystania z poszczególnych dni w cenie połowy warsztatu, czyli 250 zł za wybrany dzień.

Zgłoszenia na warsztat oraz zakwaterowanie, następuje poprzez wpłatę zaliczki 100 zł, którą proszę wpłacić do 15 września na konto firmy: P.W.ALFA Sp. z o.o. 82 1030 0019 0109 8530 0046 7157.

Jak zawsze nasze spotkanie chociaż krótkie będzie bardzo intensywne, więc proszę nie liczyć na odpoczynek, tylko na spotkanie się z faktami o samym sobie połączone z cudownym przepływem wysokich wibracji dla naszego lepszego życia tu i w teraz.

Z Serca zapraszam Ania z Agnieszką:),

Comments are closed